O nás

Vše to začalo již v roce 2007, kdy byl 100% obchodní podíl společnosti MAKENEX s.r.o. převzat firmou Pavel Mácha, který podnikal v oboru instalatérství a topenářství od roku 1994.

Její hlavní činností bylo a je do dnes technické zařízení budov – ústřední vytápění, zdravotně technické instalace, plynová vedení, přípojky inženýrských sítí, výroba a montáže potrubí stabilního hasicího zařízení, výroba lehkých a středně těžkých ocelových konstrukcí a práškové lakování.

V krátké době pak společnost rozšířila svou činnost o maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti voda topení plyn. Po úspěšném začátku v sídle společnosti nakonec vznikl hobby market, nesoucí stejnojmenný název. Jeho obliba stoupala, proto se hobby market přejmenoval na VESELY-KUTIL.CZ a to byl začátek další etapy společnosti.

Hobby market VESELY-KUTIL.CZ nikdy nespí na vavřínech. Neustále se rozvíjí, obohacuje sortiment o nové výrobky a modely. Při novinkách v produktech nabízí zákazníkům různé prezentace a dny otevřených dveří.

V roce 2018 vzniká e-shop VESELY-KUTIL.CZ

V roce 2021 rozšiřujeme skladové prostory a měníme kamennou prodejnu ve výdejní místo. 

Jsme mladý a energický e-shop, jehož cílem je jednoduchost, přehlednost a kvalitní zákaznická podpora při Vašich nákupech.

V  nabídce veselého kutila naleznete stovky produktů renomovaných značek za skvělé ceny.

logo-MAKENEX       logo-2-3

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz