Doprava a platby

DOPRAVA

 Objednávka v hodnotě

od 1 – 1999 Kč

od 2000 a více Kč

 

Česká pošta – Balík do ruky

105,-

ZDARMA

Max. 25 kg

Česká pošta – Balík na poštu

95,-

ZDARMA

Max. 20 kg

Česká pošta - Balíkovna

79,-

ZDARMA

Max. 15 kg

Expresní přeprava – GLS **

110,-

ZDARMA

Max. 25 kg

Osobní odběr – Zásilkovna**

 89,- / 159,-

ZDARMA

Max. 5 kg / Max. 10 kg

Osobní odběr – Výdejní místo Mošnov

0,-

ZDARMA

Bez omezení

XXL ZásilkaTop Trans *

od 490,-

od 490,-

 Individuální

 * Cena nadrozměrné přepravy je orientační a může se měnit v souvislosti s velikostí a váhou zboží. Na tento způsob dopravy se nevztahuje akce "Doprava od 2000 Kč zdarma". 

** Způsob doručení může být automaticky změněn na doručení jinou přepravní společností a to z důvodu váhy, povahy, vlastností a křehkostí zboží.  

Při objednání v pracovní den do 11:00 expedujeme objednávku ještě v den objednání!

Platí pro jednoduché objednávky (do 10 položek a mimo nadrozměrné zásilky) a produkty skladem.

 

PLATBA

Dobírka

39,-

Převod z účtu*

ZDARMA

Platba GoPay

ZDARMA

Hotovost  / platba kartou na výdejně

ZDARMA

*Platbu převodem je nutno uskutečnit nejpozději do 4 dní od přijetí potvrzení objednávky. V opačném případě bude objednávka stornována jako neuhrazená.  

 

POPIS PŘEPRAVNÍCH SLUŽEB

Osobní odběr  na výdejním místě v Mošnově. Vyčkejte na výzvu k odběru zboží, kterou odesíláme, když je objednávka připravena. Zboží pro vás bude rezervováno po dobu 5ti pracovních dnů.

Česká pošta - Balík Do ruky  pro zboží do hmotnosti 25 kg. Dopravce doručí vaši zásilku následující den od expedice přímo k vám domů nebo třeba do kanceláře. Avizace probíhá formou SMS nebo e-mailem, je možnost sjednat večerní doručení ve vybraných lokalitách. Informační e-mail se všemi potřebnými informacemi dostanete po odeslání zboží, můžete si upravit čas nebo způsob doručení či nechat uložit zásilku na poště, vše prostřednictvím internetového formuláře.

Česká pošta - Balík Na poštu – pro zboží do hmotnosti 20 kg. Zásilka bude k vyzvednutí následující pracovní den od expedice na vámi zvolené poštovní pobočce. Česká pošta vám odešle SMS a e-mailovou avizaci a informační e-mail se všemi potřebnými informacemi po odeslání zboží.

Expresní služba GLS - Rozváží zboží až do váhy 25 kg, ve všední dny od 8.00 do 17.00 hod. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb GLS je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Zásilkovna  Síť výdejních míst, kde si můžete svou zásilku nechat zaslat a uložit. Zasilka nesmí vážit více než 10kg a nejdelší strana zásilky nesmí přesáhnout rozměr jednoho metru. Zásilku si můžete na pobočce Zásilkovny vyzvednout ihned, jakmile Vám zašleme e-mail nebo SMS s informací – Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána.

XXL Zásilka -  Přepravu většího množství zboží, popřípadě má-li zboží vyšší hmotnost (nad 25 kg), nebo větší rozměry, řešíme individuálně. Na tuto službu se nevztahuje akce "doprava zdarma" a akce "doprava zdarma nad 2000 Kč".

 

PLATEBNÍ ÚDAJE

Majitel účtu: Makenex s.r.o. Mošnov 130, 742 51 Mošnov

Číslo účtu: 286720571/0300 

Banka: Československá Obchodní Banka a.s. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz