Kategorie

Kategorie

Newsletter

Newsletter

Speciální nabídka

Zákazníci

Zákazníci

  • Akce
  • Nové
Obrázek
  • Obrázek

Odol Classic ústní voda bez alkoholu, 500 ml

Odol Classic ústní voda bez alkoholu, 500 ml

89 Kč
Ušetříte 25% 67 Kč
S DPH
Odol Classic ústní voda bez alkoholu, 500 ml
Počet
Skladem

Potřebujete poradit?

  • Zákaznická linka: 558272409 Zákaznická linka: 558272409
  • Při osobním odběru možnost platby kartou Při osobním odběru možnost platby kartou
  • Doprava po celém Česku Doprava po celém Česku
Popis produktu:

Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu, udržovat dásně zdravé a zanechává svěží dech. Ústní voda proti zubnímu kazu, ničí 99 % bakterií, bez obsahu alkoholu, vhodná pro celou rodinu. Pomáhá posilovat zubní sklovinu pro ochranu před zubním kazem.


Vlastnosti Odol Classic ústní voda:
- Složení bez alkoholu.
- Ničí 99 % bakterií.
- Posiluje zubní sklovinu.
- Chrání před zubním kazem.
- Vhodná pro celou rodinu.

Použití Odol ústní voda:
Používejte 2 x denně. Vyplachujte ústa 10 ml neředěné vody po dobu 60 vteřin, poté vyplivněte.Nepolykejte. Po použití nevyplachujte ústa vodou.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti mladší 6 let. Jako u jiných výrobků ústní hygieny: v případě výskytu podráždění přestaňte používat. Nepijte přímo z lahve.

Složení Odol Classic:

Aqua Glycerin PEG-60 Hydrogenated castor oil Sodium citrate Aroma Zinc chloride Sodium fluoride Cetylpyridinium chloride Methylparaben Propylparaben Sodium saccharin CI 42051. Obsahuje fluorid sodný (250 ppm fluoridu).

O výrobci Odol:

Odol je součástí inovativní britské farmaceutické společnosti GSK - GlaxoSmithKline Consumer Healthcare. Ve světě patří k jedním z největších značek a její sortiment zahrnuje pasty, zubní kartáčky, ústní vody a další nejnovější produkty z řady výrobků ústní hygieny. Mají více než 160leté zkušenosti s výrobou některých světově nejoblíbenějších značek v oblasti zdravotní péče Aquafresh, Sensodyne, Voltaren, Theraflu, Parodontax, Panadol, Corega, Odol a Otrivin. Tyto značky jsou úspěšné ve více jak 100 zemích, což je výsledkem našeho nadšení pro kvalitu a zaměření se na potřeby miliónů lidí, kteří každý den navštěvují lékárny, supermarkety či internet a vždy si jako první vyberou naše výrobky.
889045
7 ks
Nový produkt