Kategorie

Kategorie

Newsletter

Newsletter

Speciální nabídka

Zákazníci

Zákazníci

  • Akce
  • Nové
Obrázek
  • Obrázek

OFF!spray max 100ml

OFF!spray max 100ml

121 Kč
Ušetříte 20% 97 Kč
S DPH
Difusil repelent basic 150 ml
Počet
Skladem

Potřebujete poradit?

  • Zákaznická linka: 558272409 Zákaznická linka: 558272409
  • Při osobním odběru možnost platby kartou Při osobním odběru možnost platby kartou
  • Doprava po celém Česku Doprava po celém Česku
Popis produktu:

Chrání pokožku proti komárům a tygřím komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny. Repelentní přípravek ve spreji zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům, mouchám, klíšťatům, blechám, muchničkám a ovádům.

Návod pro použití:
Nádobku držte ve svislé poloze asi 15-20 cm od pokožky, stříkejte pomalým krouživým pohybem, případně rozetřete rukama. Při použití na tvář, krk a pokožku dětí nad 2 roky nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty a ponožky. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou. Aplikujte pouze v případě potřeby.

Upozornění:
Používejte biocidní přípravky bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Používejte dle návodu. Nepoužívejte u dětí do 2 let. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Neaplikujte na ruce dětí. Pouze k vnějšímu použití. Při podráždění pokožky přerušte používání. Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Záměrné nesprávné použití a vdechování obsahu může být škodlivé nebo smrtelné. Aerosoly mohou způsobit podráždění dýchacích cest.


675607
9 ks
Nový produkt