Kategorie

Kategorie

Newsletter

Newsletter

Speciální nabídka

Zákazníci

Zákazníci

Přidej se do našeho týmu

Přidej se do týmu společnosti MAKENEX, nebo projektu VESELY-KUTIL.CZ 

Vše to začalo již v roce 2007, kdy byl 100% obchodní podíl společnosti MAKENEX s.r.o. převzat firmou Pavel Mácha, který podnikal v oboru instalatérství a topenářství od roku 1994.

Její hlavní činností bylo a je do dnes technické zařízení budov – ústřední vytápění, zdravotně technické instalace, plynová vedení, přípojky inženýrských sítí, výroba a montáže potrubí stabilního hasicího zařízení, výroba lehkých a středně těžkých ocelových konstrukcí a práškové lakování.

V krátké době pak společnost rozšířila svou činnost o maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti voda topení plyn. Po úspěšném začátku v sídle společnosti nakonec vznikl hobby market, nesoucí stejnojmenný název. Jeho obliba stoupala, proto se hobby market přejmenoval na VESELY-KUTIL.CZ a to byl začátek další etapy společnosti.

Hobby market VESELY-KUTIL.CZ nikdy nespí na vavřínech. Neustále se rozvíjí, obohacuje sortiment o nové výrobky a modely. Při novinkách v produktech nabízí zákazníkům různé prezentace a dny otevřených dveří.

V roce 2018 vzniká e-shop VESELY-KUTIL.CZ

Volné pozice: 

Zámečník

Manipulační dělník v kovovýrobě

Lakýrník (Práškové lakování, komaxit)

Instalatér - Topenář

Pomocný dělník

Pošlete nám svůj životopis obchod@makenex.cz