Kategorie

Kategorie

Newsletter

Newsletter

Speciální nabídka

Zákazníci

Zákazníci

Doprava po celé České Republice

V elektronickém obchodu VESELY-KUTIL.CZ si můžete vybrat z několika způsobů dopravy a platby vašeho zboží po celé české republice. Můžete také využít možnost  osobního odběru na kamenné prodejně v Mošnově.

Při objednání v pracovní den do 11:00 expedujeme objednávku ještě v den objednání!

Platí pro jednoduché objednávky (do 10 položek a mimo nadrozměrné zásilky) a samozřejmě pokud je zboží skladem.

 

 

 

Osobní odběr – na kamenné prodejně v Mošnově. Vyčkejte na výzvu k odběru zboží, kterou odesíláme, když je objednávka připravena. Zboží pro vás bude rezervováno po dobu třech pracovních dnů

 Česká pošta - Balík Do ruky – pro zboží do hmotnosti 30 kg. Dopravce doručí vaši zásilku následující den od expedice přímo k vám domů nebo třeba do kanceláře. Avizace probíhá formou SMS nebo e-mailem, je možnost sjednat večerní doručení ve vybraných lokalitách. Informační e-mail se všemi potřebnými informacemi dostanete po odeslání zboží, můžete si upravit čas nebo způsob doručení či nechat uložit zásilku na poště, vše prostřednictvím internetového formuláře.

Česká pošta - Balík Na poštu – pro zboží do hmotnosti 30 kg. Zásilka bude k vyzvednutí následující pracovní den od expedice na vámi zvolené poštovní pobočce. Česká pošta vám odešle SMS a e-mailovou avizaci a informační e-mail se všemi potřebnými informacemi po odeslání zboží.

Expresní služba DPD - Doba doručení zpravidla do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email. Řidič společnosti DPD Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení. Tuto službu mohou příjemci využít v případě, že při prvním pokusu o doručení nebude možno zásilku doručit. Kurýr na daném místě přenechá oznámení s novým termínem doručení a informací o možnostech přesměrování zásilky. Platbu je možné uskutečnit pouze v hotovosti.

Expresní služba GEIS - Rozváží zboží až do váhy 30 kg, ve všední dny od 8.00 do 17.00 hod. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb GEIS je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Nadrozměrná přeprava – Přepravu většího množství zboží, popřípadě má-li zboží vyšší hmotnost (nad 50kg), nebo větší rozměry, řešíme individuálně.

Ceník dopravy zde